Ubytování v Praze

1, 2, 3, 4 a 6 lůžkové apartmány Puškin

Vyberte si pro Vaše ubytování v Praze některý z našich apartmánů. Apartmány Puškin disponuje 18 plně vybavenými, 1,2,3 4 a 6 lůžkovými apartmány, které zaujmou každého svým prostorem, kvalitou i cenou. Nabízíme nejen apartmány pro jednotlivce či páry, ale též pro celou rodinu či business ubytování – pokoje uzpůsobené pro potřeby obchodních cestujících. Ať tedy již cestujete sami nebo s celou Vaší rodinou, uspokojíme plně Vaše potřeby.

Vybavení apartmánů pro příjemný pobyt v Praze

Všechny naše apartmány Puškin jsou plně vybaveny a disponují:
• vybavenou kuchyní,
• televizí,
• lednicí,
• sociálním zařízením a koupelnou,
• trezorem a wifi

Styl a vzhled apartmánů Puškin

Ubytování, které v Praze nabízíme je přizpůsobeno tak, aby splňovalo všechna Vaše přání a požadavky, stačí si jen vybrat z naší galerie ten apartmán, který bude přesně vyhovovat Vašim potřebám (podrobné informace o daném apartmánu se zobrazí po kliknutí na danou fotografii). Některé apartmány navíc kromě hlavního pokoje, WC a koupelny disponují též prostornou halou.

Rezervujte si online některý z našich apartmánů a vychutnejte si dokonale Váš pobyt v centru Prahy!

Ubytování v Praze = Apartmány Puškin

Apartmány Puškin Vám ale kromě komfortního a příjemného ubytování v Praze na Staroměstském náměstí nabízí i řadu dalších ubytovacích služeb, které Váš pobyt v Praze učiní dokonalým. Pokud jste milovníci Pražských historických a kulturních památek, pak se jistě nechte inspirovat našimi tipy na výlety po Praze.

Gurmánům a milovníkům dobrého jídla a pití pak jistě udělá radost nabídka českých i zahraničních jídel v naší restauraci, vinárně a kavárně Puškin. Pro naše hosty navíc se slevou 25% na veškerou konzumaci jídel a pití.
Objednejte si některý z našich skvělých apartmánů a vychutnejte si pobyt v Praze skutečně naplno!

Apartmán č. 5

Apartmán č. 1

Apartmán č. 3

Apartmán č. 4

Apartmán č. 4

Apartmán č. 7

Apartmán č. 2

Apartmán č. 2

Apartmán č. 3

Apartmán č. 5

Apartmán č. 4

Apartmán č. 8

Apartmán č. 1

Apartmán č. 3

Apartmán č. 2

Apartmán č. 6

Apartmán č. 3

Apartmán č. 9