Ubytovací služby

Hlavní prioritou Apartmány Puškin je Vaše maximální spokojenost. Proto, aby Váš pobyt v Praze byl opravdu dokonalý, a Vy jste prožili skutečně perfektní dovolenou, nabízíme Vám řadu dalších služeb:

• nabízíme Vám letištní transfery,
okružní jízdy po pražských pamětihodnostech s průvodci,
• vyhlídkové plavby,
• soukromé průvodce,
• jednodenní výlety do blízkých hradů a okolních měst,
vstupenky na pražské kulturní události, do opery nebo divadla či na folklorní večery,
pronájem osobního automobilu,
• v případě Vašeho zájmu Vám též zajistíme stravování.

Milovníci tradiční i netradiční české či zahraniční kuchyně si mohou zpříjemnit pobyt výborným kulinářským uměním našich kuchařů v restauraci Puškin či posedět u dobrého vína v příjemném prostředí gotického sklepení vinárny Puškin. Pokud dáváte přednost dobré kávě, pak je pro Vás náš Cafe-bar Puškin jako stvořený. Všem našim hostům navíc poskytujeme 10 % slevu na veškerou konzumaci jídla a pití.

Vychutnejte si svůj pobyt v jednom z nejkrásnějších měst Evropy a reservujte si některý z našich úžasných apartmánů!

Komfortní ubytování v Praze

Apartmány Puškin nabízí levné ubytování v Praze v příjemných, prostorných 1-6 lůžkových apartmánech. Naše apartmány Vás zaujmou nejen svým prostorem, útulností a plnou vybaveností (samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, lednice, televize a sociální zařízení s koupelnou), ale též příjemnou cenou. Ať již cestujete sami nebo s celou Vaší rodinou, u nás vždy naleznete příjemnou a vstřícnou obsluhu a pohodlné ubytování.

Využijte jedinečné nabídky ubytování v centru Prahy a reservujte si online některý z našich 18ti apartmánů!